;

Ceram City

Dodano: 2018-02-22Opis:

Elementy takie, jak jacuzzi, z reguły kojarzyły się jeszcze kilka lat temu z luksusowym wnętrzem, na urządzenie którego poświęcono nieco więcej gotówki. Wraz z rozwojem naszego rynku – klienci stopniowo stają się coraz bardziej wymagający, a ceny idą w dół.

Niedawno rzadko spotykany wariant, czyli pokój z jacuzzi nie dziwi - również w Krakowie. Rośnie konkurencja między firmami, dostarczającymi rozwiązania, materiały oraz urządzenia, potrzebne przy urządzaniu łazienek, kuchni oraz pokojów czy salonów.

Jeżeli chcemy sobie zafundować tę odrobinę luksusu, i planujemy umieszczenie w swoim domu pokoju z jacuzzi – na terenie Krakowa możemy skorzystać z oferty, jaką ma do zaproponowania firma CeramCity. Jest to renomowany dystrybutor szeregu produktów, jakie tylko mogą być potrzebne do gustownego oraz nowoczesnego stylistycznie zaaranżowania naszej przestrzeni mieszkalnej.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dnia 2018-08-10 13:47:31 rintofri napisał:
Mogę powiedzieć tylko jedno o Ceram City - jak urządzać łazienkę, to tylko we współpracy z nimi! Jestem zachwycony końcowym efektem, w końcu mam to pomieszczenie urządzone w odpowiednim stylu.
Ocena: 5

WWW: http://ceramcity.pl/

Tel: 48 12 357 20 57

Nazwa: Ceram City

Adres: Zakopiańska 56A

Kod pocztowy: 30-418

Miejscowość: Kraków


W Najbliższej Okolicy