;

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Dodano: 2017-10-04Opis:

Ostatnio bardzo modna stała się biżuteria z kryształami Swarovskiego. Jest ona niezwykle efektowna i mimo że jest to biżuteria ze szkła kryształowego, to do złudzenia przypomina taką, która wykonana jest ze szlachetnych kamieni. W sklepie internetowym MYNEES można zamówić wiele produktów z takimi kryształami. Są tam przepiękne bransoletki, naszyjniki czy kolczyki.

Wśród bogatego asortymentu, warto zwrócić uwagę na bransoletki marki Swarovski z kryształkami, które prezentują się niezwykle okazale. Te bardzo oryginalne i wykonane z wielką precyzą bransoletki, są ostatnim krzykiem mody, więc zapewne każda pani, która ceni sobie kunszt i elegancję, chciałaby mieć taką bransoletkę w swojej kolekcji.

Możesz wybrać prostą srebrną bransoletkę z jednym kryształkiem, np. w kształcie serduszka, albo przepiękną bransoletkę, wykonaną z kryształowych pereł, która jest regulowana ozdobnym łańcuszkiem ze srebra.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dnia 2018-08-03 15:28:08 rasetetu napisał:
Przepiękna jest ta biżuteria z kryształkami Swarovskiego! Będę musiał kupić jeszcze coś dla żony w tym sklepie. Kolczyki już ma, więc może dokupię bransoletkę. ;)
Ocena: 5

WWW: https://myness.pl/

Tel: 602 114 558

Nazwa: Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Adres: Al. Armii Ludowej 6

Kod pocztowy: 00-571

Miejscowość: Warszawa


W Najbliższej Okolicy