;

Wencel Sp. z o.o.

Dodano: 2017-09-26Opis:

Kucharze, którym zależy na najwyższej jakości swoich potraw są w stanie dać wiele za odpowiednie wyposażenie. Właściciele lokali gastronomicznych powinni więc inwestować w swoje biznesy, mając na uwadze sugestie pracowników. Kuchnia zawsze jest sercem lokalu gastronomicznego, więc musi pracować na wysokim poziomie. Wencel dostarcza takim obiektom wszystkich koniecznych urządzeń, dzięki którym mogą one działać dokładnie tak, jak tego oczekują profesjonaliści.

Praktycznie w każdej takiej kuchni doskonale sprawdzi się piec konwekcyjny. Odpowiednio wyposażony i z bogatym zakresem funkcji otwiera spore możliwości przed kucharzem, który ma możliwość przygotować potrawę zgodną ze swoją wizją oraz wyczuciem smaku. Produkty takich marek jak Angelo Po czy Rational od lat stanowią kluczowe punkty oferty polecanego dostawcy. Nie potrzeba więcej argumentów, by obdarzyć go zaufaniem.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dnia 2018-03-26 15:39:46 illonine napisał:
Myślę, że wyposażenie gastronomiczne, które oferuje Wencel to synonim wysokiej jakości i funkcjonalności. Można u nich zakupić produkty wiodących marek z tej branży.
Ocena: 4

WWW: http://wencel.pl/

Tel: +48 22 613 32 12

Nazwa: Wencel Sp. z o.o.

Adres: Potockich 105a

Kod pocztowy: 04-534

Miejscowość: Warszawa


W Najbliższej Okolicy