;

Zielony Pomponik

Dodano: 2018-09-13Opis:

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego jubilata, dlatego warto w szczególny sposób podkreślić jego wagę. Oprócz zwykłych przygotowań, wiążących się z przyjęciem, warto pomyśleć także o niebanalnej dekoracji stołu. Z pewnością elementem takiej dekoracji może być niepowtarzalny topper happy birthday, który można wetknąć w tort zamiast świeczek, szczególnie jeśli jest to na przykład tort lodowy. Jest on wykonany z papieru w kolorze czarnym, zatem pasuje do każdej aranżacji stołu. Dwa drewniane patyczki, na których zamocowane są słowa, są na tyle cienkie, że nie zepsują dekoracji tortu, czy innego słodkiego wypieku, w który zostaną wetknięte. Takie topery oferuje sklep internetowy z linku zielonypomponik.pl, w którym do kupienia są także różne inne artykuły doskonale nadające się na urodzinowe dekoracje.

Na stronach sklepu można znaleźć piękne i wytrzymałe baloniki w różnych kolorach, także czarnym, srebrnym i złotym, girlandy, pompony, rozety, balony zwierzątka i cyferki, a także mnóstwo artykułów, którymi można udekorować stół.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dnia 2018-10-17 12:55:09 resed napisał:
Dekoracje i akcesoria urodzinowe, które dostępne są w sklepie Zielony Pomponik, będą ozdobą każdej imprezy. Teraz już wiem, gdzie się w takowe zaopatrywać. :)
Ocena: 3

WWW: https://zielonypomponik.pl/

Tel: 533 850 914

Nazwa: Zielony Pomponik

Adres: Graniczna 24

Kod pocztowy: 64-000

Miejscowość: Kościan


W Najbliższej Okolicy