;

Autokolor Ukleja

Dodano: 2022-12-10

Opis:

Firma AUTOKOLOR Ukleja sp. z o.o. sp.k. oferuje profesjonalne środki potrzebne do  wykonania napraw blacharsko-lakierniczych. W ciągłej dystrybucji są podkłady:

  • epoksydowe, które można stosować bez konieczności szlifowania. Materiał jest nakładane bezpośrednio na blachę karoserii pod lakier w sprayu,
  • akrylowe, które odznaczają się krótkim czasem schnięcia. Preparaty można aplikować na różne rodzaje powierzchni: metalowych, aluminiowych, plastikowych. Artykuły są łatwe w szlifowaniu na mokro oraz na sucho. Ten rodzaj wypełniaczy daje najlepsze efekty podczas nakładania ich w temperaturze pokojowej,
  • reaktywne, zalecane do przygotowania powierzchni przed wykonaniem głównych prac lakierniczych. Najważniejszą zaletą tych antykorozyjnych środków jest zwiększenie przyczepności na trudnych podłożach obróbkowych.

W atrakcyjnych cenach firma sprzedaje również elementy wyposażenia lakierni motoryzacyjnych. W tej grupie asortymentowej dostępne są szlifierki, systemy odsysania pyłów, filtry podłogowe i sufitowe.

 

 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

WWW: https://sklep.ukleja.com.pl/

Tel: +48672830530

Nazwa: Autokolor Ukleja

Adres: Nowa Wieś Ujska 59B

Kod pocztowy: 64-850

Miejscowość: Ujście


W Najbliższej Okolicy