;

BR TECHNOLOGY

Dodano: 2018-07-14Opis:

Elementy metalowe w dzisiejszych czasach możemy znaleźć w praktycznie każdej maszynie. Zazwyczaj są to części, które się dość często wymianie, dlatego warto mieć ich większy zapas. Jeżeli nie ma potrzeby zakupu oryginalnych elementów u producenta to warto pomyśleć nad wykonaniem ich we własnym zakresie. W takiej sytuacji będziemy potrzebować kogoś, kto zajmuje się obróbką metalu, posiada odpowiedni sprzęt oraz doświadczenie, a także zagwarantuje nam, że wszystko będzie wysokiej jakości.

Jeżeli interesują nas części wykonane z metalu i o specyficznym kształcie to możemy wybrać frezowanie CNC w BR Technology w Białymstoku. Firma posiada doświadczenie w obróbce tego materiału, a więcej informacji o usługach jakie świadczy możemy znaleźć na stronie internetowej br-technology.pl. Jest to na pewno dobre rozwiązanie ze względu na dużą oszczędność oraz brak konieczności zakupu specjalistycznych maszyn.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dnia 2019-04-09 15:45:22 tondan napisał:
W BR Technology stawiają przede wszystkim na jakość oferowanych usług. Przekonałem się o tym wielokrotnie, np. kiedy zlecałem im prace polegające na obróbce/frezowaniu CNC.
Ocena: 3

WWW: https://br-technology.pl/

Tel: 534017555

Nazwa: BR TECHNOLOGY

Adres: Białostocka 23

Kod pocztowy: 17-300

Miejscowość: Czartajew


W Najbliższej Okolicy