;

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Dodano: 2017-09-19Opis:

Jeśli pragniesz wyposażyć swój sklep, restaurację czy kawiarnię w najlepszy sprzęt najwyższej jakości, to oferta prezentowanej firmy powinna Cię zainteresować. 

Dwadzieścia trzy lata doświadczenia firmy Probox sprawiło, że stała się ona jednym z czołowych dystrybutorów wyposażenia gastronomicznego w Polsce. W ciągu tych lat firma zdobyła wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań gastronomicznych, co doceniło wielu Klinetów. Ofertę sklepu stanowią m. in. funkcjonalne stoły gastronomiczne, urządzenia chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej, piece, zmywarki, urządzenia do obróbki termicznej i mechanicznej oraz wiele innych. Znajdą tu Państwo nowoczesne propozycje zarówno do restauracji, barów, pubów, cukierni, piekarni czy sklepów spożywczych. 

Więcej informacji na temat wyposażenia gastronomicznego znajduje się w zakładce probox.pl. Zachęcamy do zapoznania się z jej treścią. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dnia 2018-07-12 11:29:14 Yondours napisał:
Zakup sprzętu dla lokalu gastronomicznego to nielada wyzwanie, tym bardziej, że wybór dostawców jest spory. Sądzę, że warto zaufać tym, którzy mają ugruntowaną pozycję na rynku, gdyż daje to nam dobór oferty skrojonej na naszą miarę.
Ocena: 5

WWW: https://probox.pl/

Tel: 22 77 33 893

Nazwa: F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Adres: Trakt Brzeski 58

Kod pocztowy: 05-077

Miejscowość: Warszawa


W Najbliższej Okolicy