;

HURTAP SA

Dodano: 2024-01-01Opis:

Oferta internetowej apteki obejmuje różnego rodzaju środki, w tym leki na często występujące dolegliwości. Na pewno do takowych należy nadkwaśność i zgaga, objawiająca się pieczeniem w przełyku i istotnie obniżająca komfort życia. Dolegliwość ta zwykle pojawia się w przypadku nieregularnego spożywania posiłków lub przyjmowania tłustych pokarmów i jest powodowana przez zwiększone wydzielanie soków żołądkowych oraz zarzucanie kwaśnej treści pokarmowej do przełyku.

Dostępne w Świat Leku tabletki na zgagę zmniejszają wydzielanie kwasu w żołądku oraz zobojętniają go, zmieniając jego odczyn. Wybrać można kapsułki dojelitowe lub pastylki do ssania. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że poszczególne preparaty stosuje się w różnej liczbie dawek, zwykle przed posiłkiem. Alternatywą dla tabletek są środki w płynie, często o miętowym smaku.

Jednocześnie trzeba pamiętać, że powtarzające się zgagi mogą świadczyć o istnieniu problemów zdrowotnych, np. refluksu, wymagają zatem konsultacji z lekarzem.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

WWW: https://www.swiatleku.pl/

Tel: 24 721 05 34

Nazwa: HURTAP SA

Adres: Górnicza 2

Kod pocztowy: 99-100

Miejscowość: Łęczyca


W Najbliższej Okolicy