;

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Dodano: 2023-04-26Opis:

Warszawska kancelaria adwokacka kieruje swoją ofertę do osób potrzebujących porady prawnej oraz pomocy przy prowadzeniu różnego rodzaju spraw z zakresu prawa rodzinnego. 

Na stronie internetowej noriet.pl zaprezentowano opisy wszystkich dostępnych usług. Można zaliczyć do nich, między innymi, rozwód, który adwokat w Warszawie jest w stanie poprowadzić zgodnie z oczekiwaniami klienta. Musi on jedynie bardzo szczegółowo przedstawić prawnikowi całą sprawę, dostarczyć odpowiednie dokumenty i pozwolić działać. 

Po złożeniu pozwu możliwe jest także wzięcie udziału w mediacjach. Jeśli dojdzie jednak do rozprawy w sądzie, adwokat zajmuje się wszystkim, co najistotniejsze. Klient może liczyć na obronę i wsparcie w uzyskaniu jak najlepszego wyroku. 

Ceny za poszczególne świadczenia proponowane przez kancelarię uzależnione są od stopnia trudności danej sprawy, czasu jej trwania i ilości dokumentacji, jaka musi być w związku z nią opracowana przez adwokata. Koszt za każdym razem ustala się zatem indywidualnie.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

WWW: https://noriet.pl/

Tel: 22 870 66 46

Nazwa: Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.

Adres: Grochowska 217

Kod pocztowy: 04-077

Miejscowość: Warszawa


W Najbliższej Okolicy