;

Magdalena Maluje

Dodano: 2023-11-05Opis:

Panie szukające salonu, w którym wykonywane są makijaże okolicznościowe, mogą udać się na stronę internetową magdalenamaluje.pl. Zapoznają się na niej z ofertą obejmującą również szereg zabiegów (w tym OxyGeneo i Geneo Tripollar) poprawiających wygląd cery, nadających jej blasku, spłycających zmarszczki, odżywiających i ujędrniających skórę oraz złuszczających martwy naskórek.

Do oferty salonu urody należy makijaż ślubny. Klientki z Koszalina i nie tylko mogą umówić się na wizytę drogą telefoniczną. Na stronie online znajdą szczegółowy cennik. Klientki mogą poprosić o wykonanie makijażu na dowolną okazję, w tym nie tylko na ślub, ale także na spotkanie biznesowe, randkę, ważną uroczystość itp. Makijażystka sięga po kosmetyki wysokiej jakości, dzięki temu gotowy make-up utrzymuje się na twarzy przez z całą imprezę.

W salonie w Koszalinie wykonywany jest również lifting rzęs. Panie mogą zdecydować się na stylizację brwi i hennę pudrową. Mają też możliwość odbycia kursu makijażu (na własny użytek).


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

WWW: https://magdalenamaluje.pl/

Tel: 696 807 810

Nazwa: Magdalena Maluje

Adres: Wąwozowa 28

Kod pocztowy: 75-399

Miejscowość: Koszalin


W Najbliższej Okolicy