;

MAPStal

Dodano: 2023-10-18

Opis:

Firma Map-Stal z siedzibą w województwie małopolskim przygotowała bogatą ofertę dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne konstrukcji wykonanych z wysokiej jakości materiałów. To ceniony w kraju producent garaży blaszanych o różnym wykończeniu i wyposażeniu.

Przedsiębiorstwo prowadzi także sprzedaż online poprzez swój sklep internetowy, oferując gotowe projekty o standardowych wymiarach, które można łatwo i szybko zamówić. Dla podmiotów o potrzebach gospodarczych i przemysłowych  oferowane są niestandardowe wiaty i hale. Aby uzyskać bezpłatną wycenę, wystarczy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie internetowej firmy.

Wśród szerokiej gamy oferowanych produktów, warto zwrócić uwagę na płyty wielowarstwowe, garaże dwustanowiskowe, bramy segmentowe oraz uchylne. Wszystko to stanowi atrakcyjną cenowo propozycję dla osób fizycznych i przedsiębiorstw poszukujących solidnych, trwałych i wytrzymałych konstrukcji blaszanych.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

WWW: https://www.mapstal.pl

Tel: 794 479 390

Nazwa: MAPStal

Adres: Kawec 31

Kod pocztowy: 32-414

Miejscowość: Gruszów


W Najbliższej Okolicy