;

Metal-Place

Dodano: 2023-07-07Opis:

Na stronie internetowej metal-plast.pl została przedstawiona oferta renomowanej firmy, która specjalizuje się w produkcji placów zabaw. Asortyment zawiera konstrukcje przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Proponowane produkty nadają się do montażu w przydomowych ogródkach, na terenie przedszkoli, parków czy osiedli mieszkalnych.

Wśród chętnie wybieranym przez kupujących wyrobów znajdują się bujaki na zewnętrzny plac zabaw. Wyróżniają się atrakcyjnym designem, który przyciąga wzrok najmłodszych. Poza tym są trwałe, odporne na uszkodzenia, promieniowanie ultrafioletowe oraz wilgoć, więc z pewnością będą prezentować się dobrze przez długi czas. Oferta obejmuje także huśtawki, karuzele i wiele innych konstrukcji. Warto zapoznać się z całym asortymentem. Należy podkreślić, że wszystkie artykuły spełniają normy obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Firma oferuje także kontrole okresowe urządzeń na placach zabaw. Fachowcy przygotują raport zawierający informacje na temat wymaganych napraw.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

WWW: https://metal-place.pl

Tel: 506 496 111

Nazwa: Metal-Place

Adres: Mickiewicza 14

Kod pocztowy: 09-300

Miejscowość: Żuromin


W Najbliższej Okolicy