;

Mister Pizza Poznań

Dodano: 2022-07-12Opis:

Każda pizza przygotowywana w prezentowanym lokalu jest tworzona ze świeżego ciasta. To podstawa doskonałego smaku, który jest znany w całym Poznaniu. Mister Pizza przygotowuje każdego dnia dziesiątki pysznych placków. Trafiają one do domów i mieszkań, gdzie czekają na nie dorośli i dzieci, jak i do firm, w których są podstawą przerwy obiadowej. 

Szybka pizza jest dostępna na Piątkowie. Możesz ją odebrać osobiście w lokalu. Dodatkowo otrzymasz też kilkunastoprocentowy rabat. Zamówienia można składać telefonicznie lub online wskazując, którą pizzę wybierasz i jakie dodatkowe składniki mają się na niej znaleźć. Pizzeria serwuje dwa rozmiary placków. Większa wersja z pewnością zaspokoi głód każdego członka rodziny. 

Zamawiający mają do wyboru ponad trzydzieści rodzajów włoskiego przysmaku. Na każdym znajduje się charakterystyczny składnik, którego smak dominuje nad całością. Warto sięgnąć po dodatki w formie sosów. Do wyboru jest ich kilka rodzajów, w tym pomidorowy, czosnkowy i pikantny meksykański.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

WWW: https://misterpizza.pl/

Tel: 733 208 310

Nazwa: Mister Pizza Poznań

Adres: Paczkowska 2a

Kod pocztowy: 60-171

Miejscowość: Poznań


W Najbliższej Okolicy