;

Solcraft Sp. z o. o.

Dodano: 2017-11-13

Opis:

Odpowiednio skonstruowana płyta warstwowa okazuje się idealnym rozwiązaniem do budynków energooszczędnych, niezależnie od tego, czy mają one charakter mieszkalny, czy może przemysłowy. Stawiając na rozwiązania producenta SOLCRAFT, można liczyć na najwyższą jakość wykonania, solidność takich płyt, a przy tym świetne właściwości termiczne, które przekładają się na niższe rachunki za ogrzewanie czy klimatyzowanie wnętrz.

Częścią oferty przygotowanej przez firmę jest między innymi dach z płyty warstwowej, materiału dostępnego w wersji działającej jako wymiennik ciepła oraz standardowej, izolacyjnej. Zastosowanie nowoczesnych technologii, o których więcej można dowiedzieć się na stronie solcraft.pl, czyni płytę wyjątkowo solidną, ale jednocześnie cena jej zakupu pozostaje na przystępnym poziomie. Tak nowoczesne technologie naprawdę pozwalają na stawianie energooszczędnych budynków.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Dnia 2019-03-18 12:38:19 idnoti napisał:
Materiały kompozytowe od Solcraft charakteryzują się dobrymi parametrami, co powoduje, że są chętnie montowane w tych budynkach, gdzie nacisk kładzie się na wysoką efektywność energetyczną.
Ocena: 5

WWW: https://solcraft.pl/

Tel: +48 22 723 83 27

Nazwa: Solcraft Sp. z o. o.

Adres: Bogdanka 7F

Kod pocztowy: 95-060

Miejscowość: Brzeziny


W Najbliższej Okolicy