;

SUNEX S.A.

Dodano: 2023-07-07Opis:

Firma z siedzibą w Raciborzu działa na rynku już od 2002 roku. W ramach prowadzonej działalności proponuje klientom pompy ciepła i kolektory słoneczne, a także stacje wymiany ciepła, termosyfony, regulatory solarne, jak również systemy połączeniowe oraz montażowe. Z jej pełną ofertą można się zapoznać na stronie internetowej sunex.pl.

Ten producent urządzeń z branży odnawialnych źródeł energii przykłada dużą wagę do jakości swoich produktów. Korzysta z wysokiej klasy surowców i półproduktów. Współpracuje z polskimi, jak również zagranicznymi dostawcami. Troszczy się nie tylko o to, aby system solarny spełniał najwyższe wymagania, ale też został w prawidłowy sposób zainstalowany - z tego powodu organizuje szkolenia dla instalatorów.

Każdy kolektor słoneczny dostępny w ofercie działa w sposób efektywny. Dodatkowo jest atrakcyjny wizualnie. Do asortymentu firmy należą kolektory płaskie oraz rurowo-próżniowe. Z danymi technicznymi oferowanych modeli można się zapoznać na stronie internetowej.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

WWW: https://www.sunex.pl/

Tel:

Nazwa: SUNEX S.A.

Adres: Piaskowa 7

Kod pocztowy: 47-400

Miejscowość: Racibórz


W Najbliższej Okolicy